غذای خانگی گندم

غذای خانگی گندم ضمن خوش آمد گویی به شما بزرگواران و هموطنان و با آرزوی سپری کردن لحظاتی خوش در رستوران ما و صرف غذاهای خوشمزه در رستوران گندم شما را با معرفی رستوران گندم همراهی می کنم.مجموعه غذای گندم در سال 1391 تاسیس گردید .از ویژگیهای غذای خانگی گندم ، غذای تازه و خوشمزه بدون هیچ افزودنی و طبخ کوتاه مدت می باشد.تلاش برای ایجاد لحظات خوش و به یاد ماندنی برای میهمانانمان همواره به عنوان اصلی ترین دغدغه مان بوده که به لطف پروردگارو با همیاری پرسنل خوبمان در طول این سالها توانسته ایم به این مهم که همانا رضایت میهمانانمان بوده است دست یابیم.غذای خانگی گندم که در سبک غذاهای خانگی رقیب رستوران های مشابه محسوب می شد. همراه با دقت و نکته بینی بسیار زیاد افتتاح شده است.سایت غذای خانگی گندم امکانات متفاوت و مطلوبی را بمنظور صرفه جوئي در وقت و هزینه در اختیار كاربران خود قرار می دهد.

اهداف مجموعه کیترینگ گندم

هدف این مجموعه تهیه غذای سالم و متنوع متناسب با همه ذائقه های مشتریان محترم بوده و در همین راستا از بهترین مواد اولیه و سر آشپزهای مجرب بهره گرفته است. این مجموعه دارای سالن های غذا خوری و کترینگ با روش فروش جدید و متفاوت می باشد.از ویژگیهای غذای خانگی گندم ، غذای تازه و خوشمزه بدون هیچ افزودنی و طبخ کوتاه مدت می باشد.غذای خانگی گندم که در سبک غذاهای خانگی رقیب رستوران های مشابه محسوب می شد. همراه با دقت و نکته بینی بسیار زیاد افتتاح شده است. تمام تلاش مدیریت و پرسنل غذای خانگی گندم ایجاد محیطی دلنشین جهت صرف یک غذای سالم و مطلوب می باشد.

خط مشی و اهداف غذای خانگی گندم :
1- عرضه غذاهای سالم و بهداشتی
2- حفظ غذاهای سنتی ایرانی، با بکارگیری سرآشپزان با تجربه و طبخ اصولی غذاها
3-شناخت سلیقه ها و ذائقه های هموطنان گرامی و طبخ غذاها در این راستا
4- حفظ مشتریان قدیمی و یافتن مشتریان تازه
5- به کارگیری پرسنل مجرب ، با اخلاق و متعهد در همه زمینه ای شغلی مورد نیاز

تنوع و گستردگی در غذای خانگی

تنوع غذا و نوشیدنی های بسیار زیاد است و انتخاب شما زیاد است هرچه می خواهید بخورید و بنوسید. رستوران گندم با داشتن کادری مجرب و طبخ انواع غذاهای سنتی و فرنگی در محیطی کاملا آرام و اجرای موسیقی دل‌نشین شبی خوش و خاطره‌انگیز برای شما عزیزان فراهم می‌سازد.غذای خانگی گندم ، رستوران دنج و زیبا همیشه مشتاق پذیرایی از شماست. رستوران گندم در استفاده از مواد اوليه عالي و درجه 1 در امر تهيه غذا هاي خود بسيار حساس بوده و اعتقاد دارد راز ماندگاري ، كيفيت برتر مي باشد لذا در تهيه تمام مواد مصرفي غذا ها از كيفيت هاي درجه 1 استفاده مي نماييم. شما می‌توانید یک شب شاد و به یاد ماندنی را در رستوران لوکس اسپاخو تجربه کنید. میهمانان عزیز پیشنهادات و انتقادات شما بی شک موجب پیشرفت ماست.

طعم و رنگ و بوی غذای سالم، علاقه ماست. ما این علاقه را از شمال تا جنوب ایران دنبال کرده و همیشه دوست داشته ایم بهترین طعم را با سالم ترین غذاها همراه کنیم و آرزو می کنیم که هر روز با نکته سنجی دائمی شما این کیفیت را ارتقا بخشیم. مفتخریم مهمانان ما کسانی هستند که روح سفره ایرانی را بیشتر می شناسند. حالا که قدم به چشمان ما گذاشته اید، لحظه ای تامل کنید و خود را در مرکز دنیایی از طعم و رنگ و بو ببینید. درست همین جا که نشسته اید،‌ یک دنیا انتخاب در انتظار شماست. هر بار به یک تجربه جدید دست بزنید و سفارش تازه ای بدهید، بی شک لذت شما از وعده غذایی پیش رو نهایت رضایت ما از تلاش همیشگی مان خواهد بود.این مجموعه با شعار طعمی لذیذ، خاطره ای ماندگار کار خود را شروع و سعی کرد با صداقت و کارآمدی در همه مراحل از طبخ تا عرضه و سرو غذا این مهم را رعایت و سر لوحه کار خویش قرار دهد. آنچه همواره در رستوران گندم به عنوان یک آرمان مد نظر قرار گرفته ارائه غذاهای با کیفیت و قیمت مناسب بوده است بگونه ایکه افراد مراجعه کننده خود مراجعه کننده بعدی و تبلیغ کننده آن به دیگران بوده‌اند.منتظر قدوم سبزتان هستیم.

درخشش سفره ایرانی

طعمی اصیل در فضایی متفاوت

این مجموعه با هدف ارائه بهترین سرویس همراه غذایی با طعمی اصیل در فضایی متفاوت سعی در جلب رضایت شما مشتریان گرامی را دارد.مجموعه غذایی گندم با هدف ارائه ترکیبی متفاوت و دلچسب از غداهای ایرانی و در عین حال آشنا با دائقه ایرانی تاسیس شده است.
مدیریت گندم با تعهد به منشور اخلاقي و در راستای رسیدن به اهداف ، منابع لازم را تامین و از کلیه همکاران و کارکنان می خواهد تا در راستای استقرار این سیستم و تحقق هرچه بیشتر این اهداف نهایت تلاش و کوشش خود را بنمایند .
غذاهای ایرانی دارای ویژگیهایی از جمله تنوع غذایی بی پایان ، طعم دلپذیر ، استفاده از ادویه جات و گیاهان معطر بسیار ساده و ……. می باشد که با توجه به این ویژگیها و ارائه غذاهای سالم، جدید وسازگاری با ذائقه ایرانیان مورد توجه قرار گرفته است .
ما به خواستهٌ شما اهمیت می دهیم .مقایسه کنید، مزهٌ خاص ما را فراموش نمی کنید.