سخن سرآشپز

مجموعه غذای گندم در سال 1391 تاسیس گردید .هدف این مجموعه تهیه غذای سالم و متنوع متناسب با همه ذائقه های مشتریان محترم بوده و در همین راستا از بهترین مواد اولیه و سر آشپزهای مجرب بهره گرفته است. این مجموعه دارای سالن های غذا خوری و کترینگ با روش فروش جدید و متفاوت می باشد.

ما هميشه سعي مي کنيم تا غذا را با بالاترين کيفيت به مشتريان ارائه کنيم.کيفيت غذا و رضايت مشتري اولويت اول ماست.اميدواريم با ميزباني شايسته از شما خاطراتي خوش از غذای خانگی گندم را برايتان رقم بزنيم.

غذاهای لذیذ خانگی

گندم سعی می کند غذاهایی داشته باشد که مشتریان خود از خوردن آن لذت ببرند. ما از همان ابتدا و خرید اول، خاطره ای دلچسب برای یک مشتری فراهم می کنیم. همچنین، آوردن به موقع غذا و استفاده از پیک موتوری یا بسته بندی جذاب، باعث جذب مشتریان مختلف به سوی گندم میشود.

غذای خانگی گندم

انسان ها با یاد و خاطراتشان زنده اند و ثبت تصویری ذهن آنها قویترین نیرویی است که در وجودشان نهفته است .ثبت تصاویر این قدرت را به بشر داد تالحضات غم و شادی خود را در قالب تصویری خارج از محیط ذهن ثبت کند و با مرور آن گذر زمان را جاودانه کند.غذای خانگی گندم مصمم است که با خدماتی شایسته ،در محیطی دلپذیر،میزبان ثبت لحظات شیرین و بیادماندنی شما باشد.طبخ و آماده کردن غذاهای خانگی با بهترین کیفیت و قیمت مناسب و با ارائه منوی غذاهای روز و ارسال نمونه غذاها جهت تست آماده همکاری با ادارات ،موسسات، شرکتها ،مجالس و مهمانیهای شما همراه با سرویس رایگان در اصفهان در خدمت شما می باشد.

خدمت به مشتریان، وظیفه ی ماست

یکی از تصمیمات مهمی که در شروع یک رستوران باید گرفته شود، نوع خدمات دهی آن رستوران می باشد. نوع سرویس، منو، لوازم داخل رستوران، میز ان رستوران، قیمت ها و طراحی رستوران از مجموعه خدمات یک رستوران می باشد. خدمات خوب برای همه رستوران ها مهم است. ”تنها” غذای خوب کافی نیست. تولید غذا با کیفیت بالا و غذای سالم، یکی از بزرگترین اهداف غذای خانگی گندم می باشد. در رستوران گندم ، کیفیت حرف اول را نسبت به قیمت میزند. ما بر این باور هستیم که مشتریانی داشته باشیم که حضور آنها را به صورت پی در پی در مجموعه غذای خانگی گندم ببینیم.حضور بیشتر و همیشگی مشتریان قدیمی ما، کیفیت برند گندم را در تولید غذاهای خانگی اثبات خواهد کرد.در مجموعه غذای خانگی گندم برای هر نوع سلیقه‌ای، چندین انتخاب وسوسه‌انگیز وجود دارد. در این مجموعه ،غذاها ازبهترین وباکیفیت ترین برنج ها و گوشت تهیه می شود میزبان ها نیز به بهترین شکل در خدمت شما هستند تا ازصرف غذای خود لذت ببرید و خاطره ای به یادماندنی از ما داشته باشید .پذیرای حضور گرم وصمیمی شما در غذای خانگی گندم هستیم .